Windows 10 Zorunlumu?

Windows 10 Zorunlumu?

Aslında bakarsanız şu an için Windows 8,1’ i kullananlar bileceklerdir bundan önceki sürümde Windows 8’ in güncellenmiş olan versiyonunu kurmak mecburiydi. Aslında ilk başta geçişi zorunlu tutmamıştı fakat son aldığı kararla zorunlu hale getirmişti. Şimdi ise Windows 10’ un önizleme sürümünü çıkarmasının ardından merak edilen soru şu oldu acaba Windows 10 zorunlu mu olacak ya da kendi isteğimize mi bırakılacak. Şimdilik bu soruya henüz yanıt vermek için çok erken olduğunu düşünüyorum çünkü bu konuda kesinleşmiş bir bilgi halen mevcut değil üstelik bu konuda bir bilgi de sızmış gibi görünmüyor bu nedenle bu soruyu biraz daha bekletmek yerinde olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10’ u yükleyenler aslında biraz bilgi sahibi olmuşlardır zira sitemizde Windows 10’ un gereksimleri hakkında bir yazı paylaşmıştık bunun yanı sıra şifre değiştirme ve parola değiştirme gibi konulara da değinmiştik.

Bakalım merak edilen doğrultuda zorunlu hale gelirse bu kez bizi nasıl bir sorun karşılayacak ya da sorunsuz bir çalışma sağlanmış olabilecek mi. Aslında Microsoft sürekli olarak yeni güncellemeleri de hayatımıza sokmuyor değil bakalım windosws 10’ un yeni çıkan sürümüne bu kez nasıl bir güncelleme eklenecek.

Hatırlayanlar bilecektir. Windows 10’ u saymazsak ay Windows 8.1’in ilk güncellemesi olan Windows 8.1 Update 1’i yayınlamıştı.

Siz daha Windows 8 bilgisayarınızı, Windows 8.1’güncellemediniz ise …………..  bağlantısını kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Windows 10 Wi-fi Sorunu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.