Yandex Toloka Nedir?

Yandex Toloka Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Yandex her geçen gün daha iyi arama motoru sonuçları verebilmek için yeni yeni projeler gerçekleştiriyor. Google de lider sıralama da olan herhangi bir site Yandex de diplerde yer alıyor. Yandex arama sonuçlarının tam doğru çalıştığından emin olmak için geliştirdiği Toloka sistemini illaki duymuşsunuzdur. Toloka, yandex üzerinden para kazanmanızı sağlar Toloka sayesinde 1-2 saat içerisinde ortalama olarak 3$ dolara yakın bir para kazanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz paraları da kolaylıkla hemen kendi hesabınıza aktarabilir ve kolaylıkla paranızı kullanabilirsiniz. Ev hanımların ve genç öğrencilerin daha çok dikkatini çeken Yandex Toloka sayesinde artık kısa süre içerisinde kolay yoldan internet üzerinden para kazanabilirsiniz. Toloka servisi, sizlere sormuş olduğu arama yanıtlarını en yakın / en doğru site hangisi. Ya da aramaya göre hangi resim daha mantıklı, hangi resim olmalı gibisinden sorulara cevap veriyorsunuz. Vermiş olduğunuz cevap ister yanlış olsun ister doğru olsun yandex size gereken ücreti talep ettiğiniz zaman gönderiyor. Lakin Toloka’nın asıl amacı Yandex arama motorunu kullanan insanlara kesin sonuçlara ulaştırmak için yapılan bir anket araştırma uygulaması olarak algılanabilir. Bu Toloka’yı kullanırken mutlaka en içten cevaplarla gelen arama sorgularını yanıtlayın. Sistem oldukça basit ve kolay bir şekilde işlenmektedir. Toloka’ya doğru bilgileriniz ile giriş yaparak PayPal hesabınızı bağlayarak kolaylıkla para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yanlış hatırlamıyorum, size her sormuş olduğu anket başına 0.32$ veren Toloka ile toplamda 70 dakika da 3 dolar kazandığımı biliyorum, geçen gün hesap hareketlerimi kontrol ederken Toloka ile karşılaştım ödemeyi yaptığını gördüm ve bunun üzerine sizlere bu Yandex Toloka hakkında kısa bir bilgi paylaşmak istedim. Toloka ile kısa süre içerisinde, film izleyerek varsa takip ettiğiniz dizileri izleyerek kolay yoldan para kazanabilirsiniz. Sormak istediğiniz, Toloka ve ya farklı bir konu hakkında görüşlerinizi / sorularınızı alt kısımdan yorum olarak belirtebilirsiniz. Bu arada Toloka servisine mutlaka doğru bilgileri girin, aksi takdirde ödeme geç gelebiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İsmek Web Tasarım Sınav Soruları başlıklı yazı da ismek web tasarım, ismek web tasarım kursları ve ismek web tasarım sorusu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. merhaba. kayıt ekranında “Lütfen Yandex.Pasaport’unuzda e-posta adresinin belirtilmiş olduğuna ve ana telefon numaranızın eklendiğine ve doğrulandığına emin olun.” uyarısı geliyor. telefonumu yazmadan kayıt olamıyormuyum