Yanlış Şifre Girince Fotoğrafını Çeken Uygulama

Yanlış Şifre Girince Fotoğrafını Çeken Uygulama

Sponsorlu Bağlantılar

Günlük hayatımızda telefonumuzu hiç yanımızdan ayırmadığımız vakitlerde oluyor bazen telefonumuzu nereye koyduğumuz unuttuğum vakitlerde oluyor işte bu durumlarda telefonlarımızdaki bilgilerin, fotoğrafların ve ya özel resimlerimizin bir başkası tarafından gözükmemesini istemekteyiz. Öyle bir durum oluyor ki bazen bir mesajımızı en yakın arkadaşımız görse dahi açıklamalar yapmamaktayız bundan dolayı kafanızın rahat etmesi adına telefonlarınıza mutlaka bir ekran kilitleme şifresi koymayı unutmayın. Daha ön ekran desenleriyle kilit açma dönemlerinin olduğu günler dün gibi aklımda şimdi ise ekran kilitlerini sadece bir dokunuş işe parmak iziniz ile kaldırabilmektesiniz. Bunun haricinde sadece ses komudu ile de ekran kilitlenmesini / açılmasını sağlayabilirsiniz. Teknolojinin hızla bu kadar ilerlemesinin ardından bugün sizler için uzun zamandır bilinen bir yöntem olan yanlış şifre girince, şifreyi giren kişinin fotoğrafını çeken uygulamadan bahsedeceğim. Telefonumuzu sağda solda bıraktığımız zaman illaki birileri kurcalamaya başlar, özellikle silerin telefonu desenli kilit ise telefonunuzu kurcalayan kişi daha çok azimli bir güç ile telefonunuzdaki bu şifrelemeyi çözmeye çalışmaya başlamaktadır. Bunun için CM Security tarafından sunulan, sizin belirlediğiniz şifreyi kırmaya / çözmeye çalışan kişilerin fotoğraflarını ön kamera ile o kişinin haberi olmadan çeker ve size haber verir. Telefonunuz ile sürekli olarak uğraşan kişilerin fotoğrafların çekilmesini istiyorsanız, telefonunuzda biri yanlış şifre girdiğinde onun gizlice fotoğrafını çekmesini istiyorsanız hemen telefonlarınıza CM Security uygulamasını indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

CM Security Nereden İndirebilirim?

Bir çok Android kullanıcıların tarafından kullanılan CM Security uygulamasını telefonlarınıza Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirebilir ve güvenliğinizi arttırabilirsiniz. CM Security uygulamasında bu gizli fotoğraf çekme seçeneği tamamen ücretsizdir lakin bu tür programlar her ne kadar faydalı olsa dahi maalesef ki bir zaman sonra telefonumuzun yavaşlamasına neden olmaktadır. Aşırı derecede RAM tüketilmesine neden olan CM Security ve diğer benzer virüs programları, temizlik programları telefonlarınızın yavaşlamasına neden olacaktır.

Eğer ki telefonunuzun yeteri kadar kullanılabilir RAM kapasitesi yok ise bu tür uygulamaları telefonlarınıza indirmenizi tavsiye etmem. CM Security ve diğer benzer uygulamalar hakkında sormak istedikleriniz alt kısımdan bana yorum olarak ulaştırabilirsiniz.

CM Security Özellikleri

  • Telefonunuzdaki uygulamalara şifreler koyabilirsiniz.
  • Telefonunuzu hızlandırabilir, ön belleği bu tür uygulamalar ile boşaltabilirsiniz.
  • Hafıza kartınızda yer alan gereksiz dosyaları tespit edebilir ve bunları silebilirsiniz.
  • Kullanmadığınız uygulamaları tespit eder ve silinmesinde yardımcı olur.
  • Telefonunuz için ekstra olarak güvenlik sağlamaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İsmek Web Tasarım Sınav Soruları başlıklı yazı da ismek web tasarım, ismek web tasarım kursları ve ismek web tasarım sorusu hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Peki uygulamada nasıl o fotoğraf çekme ayarını yapabiliriz.