Yaz’ın Öyküsü Bitiyor Mu?

Yaz’ın Öyküsü Bitiyor Mu?
Yaz adında bir kızın öyküsü anlatılan bu dizide, Yaz Sıkıntı ve zorluklarla geçen Arıcılar Kız Yetiştirme Yurdundan sonra kendi ayaklarının üzerinde durmaya çalışan Yaz’ın yetimhaneki arkadaşlarından başka güvenebileceği başka kimsesi yoktur. Annesi ve babası hakkında en ufak bilgiye bile sahip olamayan Yaz’ın ümidi artık kesilmiştir. Daha sonradan annesini bulan Yaz, annesinin ünlü bir televizyon sunucusu olduğunu öğrenir ve ardından babasının izini de bulan Yaz, babasının zengin biri olduğunu öğrenir. Lakin Annesi ve Babası farklı dünyalarda farklı hayatlar sürmektedir. Annesi olan Umut, babası olan Mert’in bir kızı olduğundan haberleri yoktur, daha sonra araya bir kaç kişinin girmesiyle Umut’un bir kızı olduğu söylentisi ortaya çıkıyor ve Umut artık kızını aramaya başlıyor, aslında hikaye bundan sonra başlıyor..

Sponsorlu Bağlantılar

KanalD ekranların sevilen bir dizisi daha maalesef erken final yapıyor, reytinglerin düşmesinden dolayı ekranlara veda eden Yaz’ın Öyküsü bilindiği gibi 5 Temmuz Pazar saat 20:00’de bizler ile tanışmıştı. Lakin bu tanışma maalesef uzun sürmedi ve erken final kararı alındı. D Yapım tarafından yapılan Yaz’ın Öyküsü’nün sevilen baş rol Vildan Atasever, Tansel Öngel, Zeynep Kaçar ve Çağdaş Onur Öztürk, Ece Çeşmioğlu, Zühtü Erkan’ın buluşmasıyla oluşan Yaz’ın Öyküsü yaz dizilerin en sevilen dizisiydi. Hal böyle olunca Yaz’ın Öyküsü Bitiyor Mu? gibisinden sorular gelmekte aklımıza.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Kalbim Ege'de Kaldı Bitiyor Mu? başlıklı yazı da Kalbim Ege'de Kaldı Bitti mi? hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.