Yeni Gelin Evleri

yeni-gelin-evleri-8
Yeni gelin adayların başlatmış olduğu Yeni Gelin Evleri akımı her geçen gün daha da büyüyor. Bu akıma katılmak için evlenen kişilerden bahsetmeyeceğim, peki Yeni Gelin Evleri nedir.

Son zamanlarda Sosyal Medyayı sallayan Yeni Gelin Evleri akımı, Evlnen gelinlerin evde yeni yapmış olduğu değişikleri çekip Facebook da durum olarak, gruplarda paylaşarak ya da Facebook sayfalarında paylaşarak fikir alış-verişi yapıyorlar.

Hatta bu fikir alış-verişi o kadar çok ilerlemiş ki “Bir keresinde kadınların yer almış olduğu gruba denk geldim, birbirini tanımayan sadece internet üzerinden tanışmış olan kadınlar birbirine ‘dildo’ hediye ediyorlardı. Bununla birlikte kalmıyor, kocamı nasıl tahrik ederim, kocamla sorunlarım var gibisinden bir çok fikir alış verişi yapıyorlardı”

Gerçekten bu kadınlardan korkulur vallahi, her neyse hemen akımdan bir iki cümle bahsedelim sizi de çok fazla tutmayalım.

Gelinlerin ve yeni evlenen kişilerin başlatmış olan Yeni Gelin Evleri akımı artık bu sıralar moda, evinde kendi belirlemiş olduğu dekorasyonları sosyal medya paylaşma akımıdır. Ne kadar sürecek, kim tarafından çıkarıldı bilmiyorum lakin, Facebook üzerinde kadınlara ait (sadece kadınların) yer almış olduğu binlerce grup var ve bu gruplar tehlike saçıyor..

Sponsorlu Bağlantılar

yeni-gelin-evleri-31yeni-gelin-evleri-30yeni-gelin-evleri-29yeni-gelin-evleri-28yeni-gelin-evleri-27yeni-gelin-evleri-26yeni-gelin-evleri-25yeni-gelin-evleri-24yeni-gelin-evleri-23yeni-gelin-evleri-22yeni-gelin-evleri-21yeni-gelin-evleri-20yeni-gelin-evleri-19yeni-gelin-evleri-18yeni-gelin-evleri-17yeni-gelin-evleri-16yeni-gelin-evleri-15yeni-gelin-evleri-14yeni-gelin-evleri-13yeni-gelin-evleri-12yeni-gelin-evleri-10yeni-gelin-evleri-9yeni-gelin-evleri-8yeni-gelin-evleri-7yeni-gelin-evleri-6yeni-gelin-evleri-5yeni-gelin-evleri-4yeni-gelin-evleri-3yeni-gelin-evleri-2yeni-gelin-evleri-1yeni-gelin-evleri-33yeni-gelin-evleri-32

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Renkli Oturma Grupları başlıklı yazı da açık renkli oturma grupları, bellona renkli oturma grupları ve beyaz renkli oturma grupları hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.