Yeni Legend Online Elmas Hilesi

Yeni Legend Online Elmas Hilesi

Sponsorlu Bağlantılar

Elmas Hilesi

Nerede o eskiden dışarı çıkıp top oynayan, aylık oynayan çocuklar. Hepsi evlerinde bence Legend Online oynuyor, işte günümüzün en çok oynan oyunlarından biri olan Legend Online artık milyonlarca online oyuncuya sahip. Hatrı sayılır bir oyun haline geldi. OASIS GAMES oyunu olan Legend Online’da biz kozbon sayesinde oyunda hile yaparak daha başarılı bir oyuncu olmanızı sağlayacağız. Günlük 500 veya daha fazla elmas kazanmak istemez misiniz. Tabi ki istersiniz bunun için bu bilgi yazımızı mutlaka okumalısınız. En öenmli hususlardan biri olan, ban yani ceza yer miyim gibi sorunları da yanıtladık. Bu paylaşacağımız hilenin hiçbir riski yoktur rahatlıkla kullanabilirsiniz ban yeme riskiz sıfır. Sizden diğer sitelerde olduğu gibi herhangi bir ücret talep etmiyoruz bütün hileleri ücretsiz bir şekilde paylaşıyoruz. Ayrıca oyuncuları düşünen tek site olduğumuzu da söyleyebiliriz çünkü bu hilede ban yeme ihtimaliniz sıfır. Çünkü oyun ile alakalı bir şey yapmacağız, gel gelelim hileyi nasıl yapıyoruz..
Hileyi yapabilmeniz için, IP Adresinizin değiştirilmesi gerek bunun için IP adresinizi değiştirmek için, http://turbobit.net/vpoketmj52en.html adresine giderek IP Değiştirme programını kullanarak IP Adresinizi değiştirebilirsiniz. IP değiştirdikten sonra http://lotr.oasgames.com/legend_online/ bu siteye giderek oyuna giriş yapıyoruz. Daha sonra elmas kazan bölümüne giderek, oradaki görevleri yapınız. Şuanlık bu kadar yazıyorum. Daha çok kazanmak istiyorsanız trgala sitesini takip edin.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan "aa" Oyununda Çalışan Tek Hile başlıklı yazı da aa game hack, aa oyunu hack ve aa oyununda hile yapmak hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Ne zamandır elmas hilesi arıyordum. Hilenizi deneyeceğim inşallah yapabilirim, teşekkürler.

  2. legend online hile yapmak imkansız abicim ben bunu anladım 1 senem hileyle uğraşmakla gitti
    adamlar antihileyi sürekli aktif bırakmış ban ban ban başka bişe yok yapanlarada
    burdan selam yolluyorum çünkü nah yaparlar kaçak elmastan başka türlü bi hile yok oyunda
    oda parayla ztn