Yeni Sezonun Trend Tasarımları İçin upwatch.com

yeni-sezonun-trend-tasarimlari-icin-upwatch-com

Saat denilince akla gelen markalardan olan upwatch hızla büyümeye devam ediyor. Renkli bir dünyaya imza atmak için İspanya’dan çıktığımız yolculuğumuzda 2009 senesinden bu yana Türkiye’ye de renk katmaya devam ediyoruz. Bugün 28 ülkede satış yaparak büyük bir marka değeri oluşturmayı başaran şirketimiz farklı tasarımlarını canlı renklerle desteklerken aynı zamanda çok sayıda kreasyonu ile daha çok sayıda kişiye ulaşmanın yollarını aramaktadır. Türkiye pazarında bugüne kadar önemli çok sayıda başarıya imza atan Up Watch markası ürünlerini daha fazla kişiye ulaştırabilmek adına upwatch.com internet sitesi üzerinden de satışlarını sürdürmektedir. Sitemizde satılan ürünlerimizin tümü firmamızın ve markamızın güvencesi altında satışa sunulmakta olup yine sitemizde en üst düzeyde güvenlik prosedürü uygulanarak bizleri tercih eden müşterilerimizin bilgileri koruma altına alınmaktadır.

İnternet sitemiz üzerinden satışa sunduğumuz saat modellerimizin tümünde ayrım yapılmaksızın yüzde 100 müşteri memnuniyeti garantisi verilmektedir. Ürünlerimize bu kadar güvenmemizin en önemli nedeni üretimin her aşamasını titizlikle takip etmemiz ve Ar-Ge çalışmalarına ağırlık vererek kalite seviyemizi her geçen gün bir adım öteye taşımayı prensip haline getirmemizdir. “Hayatı renklendirmeye hazır mısınız?” sloganı ile satışa sunduğumuz ürünlerimizin tümünde kredi kartı kullanan müşterilerimiz için vade farkı uygulanmaksızın 6 eşit taksitle ödeme kolaylığı da sağlanmaktadır. Sitemizde yer alan saatlerimiz iki farklı çalışma sistemine sahiptir. Analog ve dijital saat olarak ikiye ayrılan saatlerimiz yine kendi içlerinde farklı serilere ayrılmakta ve her seri içerisinde müşterilerimize seçim özgürlüğü tanınabilmesi adına pek çok renk seçeneği sunulmaktadır. İsimli saat serimiz içerisinde mordan kırmızıya, sarıdan turuncuya kadar değişen 13 farklı renk seçeneğimiz bulunmaktadır. Buraya  tıklayarak sizlerde diğer modellere bakabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Modellerimizin tümünde ayna cam özelliği kullanılmakta olup bu sayede zaman tuşuna basana kadar kolunuzda şık bir aksesuar olarak taşıdığınız saatiniz çerçevenin yanında olan zaman tuşuna bastığınız anda ise dijital ekranında size saati gösterecektir. LED Gold Edition serimiz ise 8 farklı renk seçeneğine sahip olan çerçevelerin yer aldığı 75 modeli barındırmaktadır. Touch ve Diamond Touch serimiz içerisinde yer alan modellerimiz ise diğer serimizde yer alan modellerden farklı olarak dokunmatik ekrana sahiptir ve zamanı görmek için saatinizin ekranına dokunmanız yeterlidir. Diamond serimizde ise adını seriye veren elmas detaylarına yer verilerek daha zengin bir görünümün oluşması sağlanmaktadır. Klasik saat tasarımlarında farklı bir renk arayanlar için özel olarak hazırlanan Slim Case serimizde ise renkli nato kayış ve deri kayış seçeneklerinin sunulduğu 30 farklı modelimiz siz değerli müşterilerimizin beğenilerine sunulmaktadır.

Macera düşkünleri düşünülerek hazırlanan Advanture serimizde ise mavi, kırmızı, yeşil ve turuncu renklerine sahip 4 farklı renge sahip dokuma kayışlı modelimiz yer almaktadır. Mineral cam ile çizilmelere karşı daha dayanıklı bir modelin üretimine imza atılarak yaşadığınız maceralarda saatinizin koruması da güvence altına alınmıştır. Yazın renklerini yansıtan ve tüm enerjisini kolunuzda taşımanızı sağlayacak olan Summer Edition serimizde yine analog modellerimize ev sahipliği yapılırken bu serimizde yer alan saatlerimizin kordonları silikon malzeme kullanılarak üretilmiştir. Sitemiz üzerinden aksesuar almak isteyen müşterilerimiz için ise gümüş detayları ile son derece şık tasarımlara sahip olan bilekliklerimiz bulunmaktadır. Sahip oldukları saatler üzerinde değişiklikler yaparak daha renkli tasarımlara sahip olmak isteyen müşterilerimiz için ise kayış bölümümüzde çarpıcı renkleri ile dikkat çeken pek çok farklı seçenek yine ekonomik fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İstanbul'un En İyi Fal Mekanları başlıklı yazı da ankarada en iyi falcı kadınlar kulübü, bahçelievler en iyi falcı ankara ve bakırköydeki en iyi falcı hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.