Yumuşak Saçlar İçin Yapılması Gerekenler

Yumuşak Saçlar İçin Yapılması Gerekenler

İşte her gencin en büyük sorunu olan saç problemine de el atmak isterim. Benim de sizler gibi denemediğim şampuan kalmadı, hatta geçen yıla kadar saçlarımı yumuşak olacak diye badem yağı ile tarıyordum lakin ne fayda ediyordu ne de yumuşak ediyordu. Gerçi faydası vardır illaki güçlendirdiğine inanıyordum her neyse bende sürekli şampuan değiştiren kişilerdendim. Yolda bazı kişileri görüyorum saçlarımı yumuşacık, farkındaysanız görüyorum dedim işte uzaktan sizlere saçlarının yumuşacık olduğunu hissetiren kişiler var. Bende en son denemiş olduğum şampuanlardan birini sizlere tanıtmak isterim, kesinlikle reklam yapmak istemiyorum kullandım ve ben memnun oldum neden kozbon ailesi de kullanmasın ki diyerek bu yazıyı yazıyorum…

Sponsorlu Bağlantılar

Fiyat bakımından 10.5 TL gibi birşey di pek hatırlamıyorum geçen ay almıştım, Şampuan; Loreal Elvese Komple Onarıcı(Yapranmış Kırılan Saçlar) adındaki şampuanı kullanıyorum. Saçlarımı yumuşak gösteriyor, ayrıca kolay şekil alıyor. Lakin rüzgara yakalandığınız zaman vayy halinize saçın içine ediyor diyebilirim.

Ben saçlarım kalın, yağlı ve uzatmayı sevdiğim için uzatıyorum. Ayrıca yağlı olduğu için gece de nasıl yatıyorsam sabah kalktığımda saçlarım birbirine girmiş şekilde çok dağınık olduğundan dolayı her gün yıkamak zorundayım.

Hep nedense saçlarını 3 günde 1 yıkayan kişilere özenmişimdir, umarım yazmış olduğum ve önermiş olduğum şampuan işinizi görür..

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan İstanbul'un En İyi Fal Mekanları başlıklı yazı da ankarada en iyi falcı kadınlar kulübü, bahçelievler en iyi falcı ankara ve bakırköydeki en iyi falcı hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Kozbon

    Yeni denemiş olduğum bir denemeden bahsedeyim, öncelikle bunu yazarken saçlarım daha yumuşak ve görünümü oldukça daha iyi. Yapmanız gereken yukarıda önermiş olduğum şampuanın bakım kremini almanız. Bakım kremini aldıktan sonra her saçlarınızı yıkamadan önce mutlaka kremle saçlarınıza masaj yapınız, hafif ıslatarak. Aradan 2-3 dakika geçtikten sonra durulayın ve saçınızı önermiş olduğum şampuan ile yıkayın. Reklam yapmıyorum bende bu şampuanı kullanıyorum ve memnunum ayrıca öğrenciyim bende 🙂