ZenFone 2 Özellikleri

ZenFone 2 Özellikleri

Geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkan gerek fiyatıyla gerek kalitesiyle sıkça sorulan sorulardan biri olan ZenFone 2 Özellikleri hakkında kısa bir araştırma yaptık. Bilindiği Asus ZenFone 2 Windows 7 İşletim Sistemi kuruldu ve Asus Zenfone 2 modeline Windows 7 kurulması bir çok ses getirirken bir çok teknoloji hayranı olan kişiler tarafından Asus ZenFone 2 tercih edilmektedir. Asus ZenFone 2 modeline Windows 7 işletim sisteminin kurulmasıyla birlikte kalitesini ispatlayan Asus, bu deneyim sayesinde bir çok kişinin dikkatini üzerinde toplamayı başardı. İşte sıkça sorulan olan sorulardan olan ZenFone 2 Özelliklerine bu yazımızın sonunda ulaşabilirsiniz.

Asus ZenFone 2 Windows 7 İşletim Sistemini Kurdu.

Sponsorlu Bağlantılar

Günümüz telefonlarından yüksek donanıma sahip olup ucuz fiyatla satılmasıyla tanınan ZenFone 2 bu sefer değişik bir özellikle birlikte gündemde yerini aldı.

Şuan elektronik marketlerde olan ZenFone 2 modeli 4 GB Ram ve İntel Atom işlemciye sahip güçlü donanı kullanan firma Asus yoğun ilgi aldı.Diğer işlemcilere oranla daha basit uyumla sağmasından dolayı ön planda olan İntel Atom, ZenFone 2’Ye Windows 7 işletim sistemi kurulmasını mümkün oldu.

Hem yüksek performansı hem de başka çalışmalara başlamak isteyen XDA üye gruplarından Ycavan üyesi, başarılı bir işlemle Windows 7 işletim sistemini ZenFone 2’ye yükledi. Win 7 işletim sistemini başarıyla mobilde çalıştırmayı başaran geliştirme ekibi üyesi, kısmen ZenFone 2’nin güçlü bir sisteme sahip olduğunu kanıtlamış oldu.

Yükleme işlemi bittikten sonra çokta az olsa ufak takılmalar ve hataların meydana geldiği fakat işletim sistemin başarıyla kurulduğunu bildiren Ycavan. Bu işletim sistemini bir kaç video ile paylaşıma sundu.

ZenFone 2 Özellikleri:

Full HD çözünürlüğe sahip
5.5 İnç ekran boyutu
1080p video kaydedebilme
13 MP arka kamera
5 MP ön kamera
4 GB ramiyle gelen Intel Atom Z3580 bulunmakta.
2 GB sürümünde ise Intel Atom Z3560 mevcut.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceden paylaşılan Kiwi Takipçi Hilesi başlıklı yazı da kiwi nedir hakkında bilgiler verildi. İstersen bir göz at.

☄️ Aklına takılanları yaz ve rahatla, sorularınızı bekliyoruz. 😊

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.